Хутряний рейтинг нардепів: кількість шуб шокує


Поділитися


Поділитися


Поділитися

535 – стільки задекларували українські чиновники шуб, кожушків, манто й інших хутряних виробів

Є й такі, в кого такого добра з десяток.

Відомо, що найбільшим “зібранням” може похвалитися дружина народного депутата, співвласника фінансової групи “Континіум” Степана Івахіва – Світлана. Вона має 11 хутряних шуб, жилетів і хутряна дублянка.

Також не відстає дружина іншого нардепа, одного з найбагатших людей України, Вадима Новинського. У своїй декларації за 2016 рік Новинський теж перелічив 11 хутряних шуб, пальт, жилетів і накидок таких італійських брендів як Fendi, Valentino, Marni, у які вдягається взимку його дружина Марія.

А у супутниці життя народного депутата Віталія Хомутинніка, налічують 10 хутряних виробів.  Також любить побалувати свою дружину шубками із хутра шиншили, соболя та норки і парламентар Максим Єфімов. Так, загалом, у 2016 році він задекларував 9 шуб і жилетів.

Неочікувано, в модному топі поруч із дружинами нардепів опинилася інспектор прикордонної служби з Одещини Альона Зуєва. Згідно з декларацією, у 2010-2014 роках вона стала власницею 7 шуб. Її спонсором, швидше за все, є одеський бізнесмен Василь Коломиєць – у 2016 році Зуєва задекларувала отримані від нього три подарунки у негрошовій формі. Прикордонниця виховує двох синів – Федора Юрійовича Шептицького та Віктора Васильовича Коломийця, проте хто є її чоловіком вона не зазначила.

Нагадаємо, позафракційний нардеп і бізнесмен Костянтин Жеваго в електронних деклараціях за 2015 і 2016 роки приховав свій бізнес у Британії.


Поділитися


Поділитися


Поділитися