Нардеп від БПП вирішив стягнути із селян нові податки

Нардеп вирішив стягнути із селян по 200 грн податку

Громадяни забагато отримують з власних городів, тому не повинні звільнятися від сплати земельного податку. Бо його розмір не такий уже й не підйомний, переконаний автор ідеї про скасування відповідних пільг народний депутат від БПП Олег Барна.

Проект закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України» (№7184) передбачає відміну пільг щодо сплати земельного податку для всіх фізичних осіб.

Як стверджується у пояснювальній записці, «держава повинна рухатися в напрямку скасування будь-яких пільг, пов’язаних із наданням послуг чи здійсненням оплати, які мають корупційну складову та передалися нам з комуністичного минулого».

На думку нардепа, інваліди, пенсіонери, ветерани, багатодітні сім’ї, котрі наразі користуються пільгою, якщо будуть краще працювати на своїх «сотках», зможуть отримати прибутки у десятки тисяч грн із гектара.

Тож будуть спроможні заплатити за рахунок городини та іншого врожаю кілька сотень гривень державі, які стануть серйозним поповненням для місцевого бюджету.