Рада проголосувала за зняття нардепа з партії Ляшка з посади голови банківського комітету

Рибалка стверджує, що під час голосування перебував у лікарні.

Сьогодні, 9 листопада, Верховна Рада проголосувала за зняття з посади парламентського комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності нардепа від Радикальної партії Олега Ляшка Сергій Рибалки.

«Парламент проголосував за зняття мене з посади голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності. Голосували з порушенням процедури — за моєї відсутності. Хоча знали, що я у лікарні на операції. Не дали навіть сказати слова. Але це зрозуміло. Я був дуже незручним для влади керівником комітету, коли вони ділили банківську систему під килимом та дозволяли виводити з банків сотні мільярдів народних грошей. Ми постійно вказували на помилки Мінфіну, НБУ та Фонду гарантування вкладів. З експертним обґрунтуванням», — написав Рибалка у Facebook.

Нардеп зазначає, що комітетом «багато чого зробили. Разом із великою групою фахівців запропонували Стратегію розвитку банківської системи на 5 років. Напрацювали законопроекти з розвитку практично усіх секторів фінансового ринку. Подали зміни до законодавства, аби зміцнити систему – про захист прав кредиторів та споживачів фінансових послуг, про посилення відповідальності та прозорості НБУ, про Фонд гарантування вкладів, про кредитний реєстр та багато інших. І раніше фінансові реформи було просувати вкрай важко. Бо владі вони не потрібні. Тепер це буде ще складніше».

Рибалка надалі залишатиметься членом цього комітету.

«Але я не зупиняюся і продовжу працювати звичайним членом комітету», — зазначив нардеп.

Парламент проголосував за зняття мене з посади голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності. Го…

Опубліковано Сергеєм Рыбалкою 9 листопад 2017 р.