Стало відомо, коли законопроект про нацбезпеку та оборону України можуть внести до парламенту

Всі народні депутати, які вболівають за стан національної безпеки і оборони, зможуть його ретельно вивчити.

Законопроект про нацбезпеку та оборону України можуть зареєструвати до кінця тижня. 

Таку думку висловив в ефірі «Завтра» ( спільний проект «Радіо Свобода» та телеканалу «112 Україна») народний депутат, член комітету з питань нацбезпеки і оборони Андрій Тетерук.

«Я абсолютно впевнений, що наступного тижня він буде підписаний і направлений до парламенту, і всі народні депутати, які вболівають за стан національної безпеки і оборони, зможуть його ретельно вивчити», – зауважив Тетерук.

«Це дозволить в найближчий тиждень, який ми будемо працювати в парламенті, внести його в порядок денний і проголосувати в першому читанні», – додав він.

«Ніхто не нав’язує Україні ухвалення цього законопроекту. Правда в тому, що законопроект розробляється нашими спеціалістами в тісній кооперації з західними партнерами. Цілком природньо, що такі масштабні законопроекти на рівні розробки ми погоджуємо з нашими основними союзниками: США і ЄС», – наголосив нардеп.

Нагадаємо, раніше Порошенко ввів у дію рішення РНБО щодо державного оборонного замовлення на 2018-2020 роки. Пріоритетними напрямами державного оборонного замовлення впродовж 2018 року має стати забезпечення ЗСУ сучасною ракетною і бронетанковою технікою, засобами радіоелектронної боротьби та протиповітряної оборони, безпілотними авіаційними комплексами, антиснайперскими системами тощо.