Російський омбудсмен стверджує, що Сенцов, який голодує 116-й день, "виглядає цілком здоровим"

Російський омбудсмен стверджує, що Сенцов, який голодує 116-й день, "виглядає цілком здоровим"

© Людмила Денісова / Facebook

За словами Сака, українець відмовляється від зустрічей з усіма, окрім нього та свого адвоката.

Український політв’язень, режисер Олег Сенцов, який незаконно засуджений в Росії, «виглядає цілком здоровим» після майже чотиримісячного голодування і ні на що не скаржиться.

Про це заявив уповноважений з прав людини в ЯНАО Анатолій Сак, пише «Інтерфакс».

«Для людини, яка перебуває в режимі голодування 115 днів, виглядає цілком здоровим. Він адекватний, спокійний загалом. У добровільному порядку йому надається медикаментозна допомога. Коли я прийшов до нього, він якраз лежав на крапельниці», — розповів він про візит до Сенцова в колонії.

За словами Сака, українець відмовився зустрічатися зі священнослужителями та правозахисниками, окрім свого адвоката.

«Я запитав щодо того, що до нього рвуться правозахисники, хочуть його відвідати різні священнослужителі. Сенцов сказав, що зустрічей із правозахисниками і представниками релігійних конфесій не потребує. Дослівно: «Бачити нікого не хочу. Мені цілком достатньо спілкування з моїм адвокатом і з вами», — додав він, уточнивши, що зустріч тривала близько 30 хвилин.

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення є звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

Російський омбудсмен стверджує, що Сенцов, який голодує 116-й день, "виглядає цілком здоровим"

Як світ вимагає звільнення Олега Сенцова

Сенцов відмовився просити Путіна помилування. За даними його адвоката, у нього дуже низький пульс, анемія та проблеми із серцем, але від голодування відмовлятися він не збирається.