У Раді затвердили дві військові угоди із країнами ЄС

У Раді затвердили дві військові угоди із країнами ЄС

© УНІАН

Україна співпрацюватиме з Румунією та Польщею.

На пленарному засіданні, 6 вересня, депутати Верховної Ради ратифікували угоду про співпрацю України та Румунії у сфері військових перевезень та угоду про співробітництво в оборонній сфері з Польщею

Верховна Рада України ратифікувала два документи про співпрацю у військовій сфері: угоду між урядами України та Румунії стосовно співробітництва у сфері військових перевезень та урядову угоду між Україною та Польщею про співробітництво у сфері оборони».

В першому документі йдеться про те, що територією України вантажі або ж військовий персонал можуть перевозити не довше 10 днів, а в Румунії не довше 5. Запит про здійснення такого перевезення сторона повинна надати за 60 днів до здійснення транзиту.

Щодо угоди з Республікою Польща, то вона передбачає співпрацю між державами за напрямом військова підготовка, захисту від зброї масового ураження та роботу у сфері оборонної промисловості.

Нагадаємо, що на пленарному засіданні депутати також ухвалили закон про рівні права чоловіків та жінок під час військової служби.