Святкуймо Egg Day: свято для любителів яєць, омлетів, запіканок

12 жовтня відзначають Весвітній день яйця. І недивлячись на те, скільки поганого чи доброго вчені вже вказали про цей продукт, ми всеодно їмо яйця. Тай їсти їх все-таки варто. Хоча б одне на день.

Яйця — універсальний продукт харчування, вони популярні в кулінарії всіх країн і культур, багато в чому завдяки тому, що їх можна вживати по-різному.

З моменту започаткування гастрономічного свята минуло 22 роки. І вже склалися певні традиції, як відзначають День яйця у кожній країні. Проводять сімейні конкурси, лекції, акції та флешмоби. А деякі заклади громадського харчування навіть готують до цього дня спеціальне меню, дивуючи відвідувачів різноманітністю страв з яєць.

Редакція Food&Mood вирішила приєднатися до святкування і вас запрошуємо.

Святкуймо Egg Day: свято для любителів яєць, омлетів, запіканок Это что-то новенькое: омлет "Греческий салат"

Щоб зменшити калорійність яйця рекомендують їсти його у вареному вигляді, тоді у ньому лише 63 калорії, а в смаженому у 5 разів більше — 358 калорій на 100 грамів.

Варимо, смажимо, запікаємо

Яйця — ідальний продукт для сніданку. Готувати їх просто і швидко, а варіантів страв дуже багато. Тим більше, що існує 9 кухарських пристроїв, які допоможуть приготувати апетитну страву акуратно і буквально за кілька хвилин.

Святкуймо Egg Day: свято для любителів яєць, омлетів, запіканок Чтоб не умереть в спортзале: белковые рецепты

Форми для варіння яєць без шкаралупи допомагають варити яйця до стану "круто", і при цьому їх не рреба буде чистити. У форму розбивається яйце, потім її щільно закривають і занурюють в киплячу воду. Готово!

Яйцеварки мають кілька переваг перед класичною каструлею з окропом, де ми варимо яйця. Вони самостійно приготують яйця до потрібного стану: круто, "в мішечок" тощо. Варять на пару, тож яйця будуть смачніші і корисніші, ніж зварені у воді. не тріскаються і не витікають.

Дуже корисний пристрій для тих, хто пече та обожнює безе — сепаратор для жовтка. Швидко та зручно — відділяє жовток від білка.

Яйцежарки — спеціальні форми для приготування яєчні, омлета або скрамбла на пару.

Міні-збивач для любителів омлетів. Щоб не мити часто великий блендер або міксер.

Форми для яєчні у вигляді кілець, сердечок, пістолетів або черепа — для яєчні існує величезна кількість різноманітних форм. Круто і весело для дітей, тай дорослі іноді смажать так ідеально круглі яйця для бургерів.

Яйцерізка за допомогою тонких металевих дротиків наріже варене яйце на рівні поперечні кружечки. Додайте хліб, шпроти чи осоледець — і смачні бутерброди готові.

Святкуймо Egg Day: свято для любителів яєць, омлетів, запіканокомлет, шакшуку, скрамбл, мафіни за рецептами, які вже є на нашому сайті. 

Смачного святкування!