Дружина Луценка почала агітувати проти Тимошенко

Народний депутат від БПП, представник президента Ірина Луценко назвала колишнього прем’єра Юлію Тимошенко «популісткою», яка претендує у президенти. Про це вона сказала у кулуарах парламенту.

За словами Луценко, Тимошенко «наплодила боргів», коли була прем’єром.

«Вона «(Тимошенко. — ред.) під свої обіцянки взяла 24 мільярда гривень. Після того ще урядом Азарова гроші були добрані. Близько 50 мільярдів лягли на плечі українців, всіх поголовно. Частина коштів, які бралися урядом Тимошенко, зразу ж поверталися в Росію в оплаті за газ. Це призвело до того, що кількість грошей, які маємо повернути МВФ, зросла до неймовірних розмірів», — сказала представник президента.

«Це чистий популізм, загравання перед виборцями, коли країна вступає у виборчий процес. Не можуть тарифи бути нульовими. Шановні виборці, держава покриє всі тарифи через субсидії. Тому жодного навантаження на гаманець громадян не буде. Цукерки безкоштовної не буває. Коли в коаліції знаходилося 5 фракцій, і Ляшко, і Тимошенко, і Березюк підписалися під коаліційною угодою, що тарифи будуть економічно обґрунтувані.

Борги наплодила прем’єр-міністр, яка претендує на президентський пост. Президенти не зменшують тарифи. Вони відповідають за зовнішню політику та армію», — заявила Луценко.