Порошенко вирушить із робочим візитом до Туреччини

Порошенко вирушить із робочим візитом до Туреччини

© УНІАН

Глава української держави проведе окремі переговори з Президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом.

Президент України Петро Порошенко 3-4 листопада здійснить офіційний візит до Туреччини, де візьме участь у засіданні стратегічної ради та проведе перемовини з Президентом Реджепом Тайїпом Ердоганом.

Про це інформує прес-служба глави Української держави.

“3-4 листопада відбудеться офіційний візит президента України Петра Порошенка до Турецької Республіки”, — йдеться у повідомленні.

3 листопада у Стамбулі під головуванням президентів відбудеться 7-ме засідання стратегічної ради. Порядком денним заходу передбачено обговорення ключових питань двостороннього політичного діалогу, сучасного стану та перспектив розвитку українсько-турецького співробітництва у торговельно-економічній, науково-технічній, оборонно-промисловій, енергетичній, транспортній, культурно-гуманітарній, освітній та туристичній сферах.

Крім того, глава української держави проведе окремі переговори з президентом Туреччини Реджепом Тайїпом Ердоганом.

Планується, що Порошенко також відкриє меморіальну дошку на колишній будівлі дипломатичної місії УНР в 1919-1922 роках, відвідає Стамбульський університет, де функціонує відділення української мови і літератури, та відкриє виставку архівних документів, присвячену 100-річчю українсько-турецьких дипломатичних відносин.

Програмою візиту передбачено також відвідання Президентом Порошенком міста Анталії, де він візьме участь у церемонії інавгурації Консульства України та центру культури “Український дім”.