Віце-прем’єр Розенко зізнався, чи готовий одружитися з відомою телеведучою

Віце-прем’єр Розенко зізнався, чи готовий одружитися з відомою телеведучою

Урядовець розповів, на якому етапі перебувають його стосунки з новою обраницею.

Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко, який схуд на 30 кілограмів ради кохання, висловив свою думку щодо можливого весілля з відомою телеведучою, йдеться у «Світському житті».

Як повідомлялося, чиновник прийшов на світський захід у Києві з телеведучою Оленою-Христиною Лебідь, з якою нині зустрічається. Пара познайомилася у соцмережі.

Розенко перший написав дівчині, а та підтримала розмову. Олена-Христина довго не вірила, що спілкується зі справжнім міністром.

«Я в нього питала: «А ви справжній? А ви точно справжній? А ви не двійник?» Я десь місяць питала, бо просто не вірила. Він виявися настільки нестандартним і неформатним, ну просто феноменальним», — поділилася Лебідь.

ВідеоПавло Розенко зізнався у стосунках з телеведучою Оленою-Крістіною Лебідь

Віце-прем’єр Павло Розенко зізнався, що зустрічається із телеведучою Оленою-Крістіною Лебідь. Вони розповіли, що їх роман розпочався в Інтернеті. 

Віце-прем’єр Розенко зізнався, чи готовий одружитися з відомою телеведучою

Чиновник запевнив, що він вже розлучився, але одружуватися з новою коханою поки що не поспішає.

«Ми ж сучасні люди і ми не можемо сказати вам про те, чого ми ще й самі не знаємо. Тому наші стосунки йдуть вперед, наші стосунки розвиваються, і, безумовно, життя покаже», — зазначив Розенко.

Нагадаємо, колишня дружина Павла Розенка Оксана прокоментувала їхнє розлучення.  Вона зізналася, що їй ще досі «дуже боляче» говорити на цю тему.