Аваков заявив, що "уважно спостерігає" за звільненням Аласанії з Суспільного

Аваков заявив, що "уважно спостерігає" за звільненням Аласанії з Суспільного

© УНІАН

Очільник силового відомства вбачає напад на свободу преси.

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков вважає неприпустимим відсторонення від посади очільника Суспільного телебачення Зураба Аласанії у розпал передвиборчої кампанії.

«Я не думаю, що хороша ідея в цей час обкатувати технології і обмежувати пресу. Я не думаю, що хороша ідея відсторонити за два місяці до виборів главу Суспільного телебачення в незрозумілий спосіб. Ми зараз уважно за цим спостерігаємо», — заявив Аваков.

Також міністр зазначив, що вбачає у такому кроці Наглядової ради напад на свободу преси.

«Я думаю, що там є з чим розібратися. Скажу більше: я не бачу факту цього відсторонення, я бачу факт дуже серйозної провокації й нападу на свободу преси за два місяці до виборів», — заявив він.

Нагадаємо, 31 січня Наглядова рада Суспільного більшістю голосів проголосувала за дострокове розірвання контракту з головою правління ПАТ НСТУ Зурабом Аласанією. Протокол засідання Наглядової ради НСТУ буде опублікований за тиждень і в ньому будуть вказані причини звільнення, але попередньо стало відомо, що профспілка звинуватила звільненого Аласанію у розкраданнях, виплаті величезних премій та кумівстві. Сам Зураб Аласанія заявляє про порушення процедур при його звільненні і обіцяє позиватися до суду.  

ВідеоЗураб Аласанія заявив, що оскаржуватиме своє звільнення у суді

Керівник суспільного телебачення Зураб Аласанія чекає офіційного оприлюдення причин свого звільнення і піде оскаржувати їх до суду. Напередодні Наглядова Рада Суспільного мовлення достоково розірвала контакт із Аласанією. Засідання було закрите, а голосування таємним. 

Аваков заявив, що "уважно спостерігає" за звільненням Аласанії з Суспільного