Партія "ДемАльянс" заявила про підтримку Садового на президентських виборах

Партія "ДемАльянс" заявила про підтримку Садового на президентських виборах

© Facebook/ДемАльянс

Політсила закликала висунути єдиного кандидата від демократичних сил.

Партія «ДемАльянс» вирішила підтримати мера Львова та лідера Об’єднання «Самопоміч» Андрія Садового на президентських виборах 2019 року.

Відповідне рішення було ухвалено на з’їзді партії, який відбувся 3 лютого.

«Делегати з’їзду підтримали Андрія Садового як гідного бути єдиним кандидатом від демократичних сил та закликали вступити в переговори з іншими політичними лідерами, аби до 28 лютого завершити процес об’єднання», – йдеться у повідомленні політсили.

«ДемАльянс” також закликав «Громадянську позицію», «Самопоміч», «Силу людей» та інші демократичні партії об’єднатися та піти на парламентські вибори спільною командою.

3 лютого 2019 року, в галереї мистецтв “Цех” відбувся XVI з’їзд партії ДемАльянс присвячений президентським виборам….

Опубліковано ДемАльянс Неділя, 3 лютого 2019 р.

Нагадаємо, від 31 грудня 2018 року в Україні офіційно стартувала президентська виборча кампанія. Кандидати у президенти можуть подавати документи на розгляд до Центральної виборчої комісії. Процедура реєстрації завершиться 3 лютого. Самі вибори призначені на 31 березня 2019 року.

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Ознайомитись з повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.

ВідеоВолодимир Зеленський вийшов на перше місце серед передвиборчих смаків українців

Про це свідчать одразу два опитуванння, проведених у другій половині січня. Центр Разумкова, Київський міжнародний інститут соціології та центр "Соціс" дають такі цифри. Серед громадян за керівника "Кварталу-95" свої голоси готові віддати 23%, за чинного главу держави – 16,4%, за лідерку партії "Батьківщина" – 15,7% виборців. Інші кандидати набирають менше 10%. 

Партія "ДемАльянс" заявила про підтримку Садового на президентських виборах