Все побудовано на ненависті: Янукович прокоментував рішення суду щодо нього

Все побудовано на ненависті: Янукович прокоментував рішення суду щодо нього

© Getty Images

Колишній очільник держави не визнає себе винним.

Екс-президент України Віктор Янукович заявив, що рішення суду, яке визнало політика винним у державній зраді, є незаконним. Про це він заявив під час прес-конференції у Москві у середу, 6 лютого.

«Коли проводили активні опитування телевізійні канали, народ в середньому, близько 90%, сказав що він не вірить у цей суд (над екс-президентом — ред.)», — заявив президент-втікач.

На думку Януковича, суд над ним — це політичне замовлення.

«Вирок, всім зрозуміло, був написаний під диктовку влади, і той тиск, який чинився на суд, він був, звичайно, безпрецедентним. Вирок не має абсолютно нічого спільного з законом, суцільні порушення кримінально-процесуального кодексу. Все побудовано на брехні і на ненависті», — уточнив він.

Нагадаємо, 24 січня президента-втікача Віктора Януковича засудили до 13 років ув'язнення за держзраду. Його звинуватили у скоєнні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111 (державна зрада), ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 110 (пособництво в умисних діях, вчинених з метою зміни меж території та державного кордону України) та ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 437 (пособництво у веденні агресивної війни) Кримінального кодексу України.

ВідеоСправа Януковича: за що його засудили та чи остаточний цей вирок

Безпрецедентний для історії України процес завершився цього тижня. Вперше у нас засудили екс-президента. 13 років ув'язнення дав колишньому президенту Віктору Януковичу Оболонський суд столиці. 

Все побудовано на ненависті: Янукович прокоментував рішення суду щодо нього