Екс-журналістка "Інтера" балотується в президенти. Що відобразила Юлія Литвиненко в декларації

Екс-журналістка "Інтера" балотується в президенти. Що відобразила Юлія Литвиненко в декларації

Кандидат у президенти Юлія Литвиненко. Декларація © ТСН

Вона задекларувала невелику зарплатню і гонорари.

Колишня журналістка, а тепер кандидат у президенти України Юлія Литвиненко задекларувала в 2017 році квартиру площею 71,6 кв м, а також автомобіль Volkswagen Tiguan 2013 року випуску.  

При цьому за основним місцем роботи Литвиненко отримала зарплатні в розмірі 32 839 грн, за сумісництвом 4434 грн і гонорари на суму понад 4 тисяч гривень.

Натомість готівкою вона тримала 100 тисяч гривень і 10 тисяч доларів. У банку вона зберігала тільки один долар.

Литвиненко протягом кар'єри працювала на каналах «Інтер», TVi, NewsOne тощо.

Нагадаємо, 3 лютого Центральна виборча комісія завершила прийом документів для реєстрації кандидатами на виборах президента України, які відбудуться 31 березня 2019 року.

Загалом документи подали 89 осіб, причому 17 із них — в останній день подання документів. Зокрема, йдеться про висунутого партією «Сила людей» журналіста Дмитра Гнапа та нардепа Надію Савченко, документи замість якої до Центрвиборчкому принесла її сестра, причому без застави у 2,5 млн грн.

Зараз у ЦВК є ще час для розгляду всіх поданих заявок. Цей термін спливе 8 лютого включно, а вже 9 лютого Центрвиборчком мусить оприлюднити остаточний список кандидатів у президенти України.

ВідеоТри десятки кандидатів в президентів — абсолютний рекорд в українській історії

Три десятки кандидатів змагатимуться за президентське крісло. Саме стільки уже зареєструвала ЦВК. Остаточний список оголосять до 9 лютого. Втім уже і так відомо — це абсолютний рекорд в українській історії. А експерти прогнозують — самі перегони теж можуть стати нетиповими. 

Екс-журналістка "Інтера" балотується в президенти. Що відобразила Юлія Литвиненко в декларації

Про кандидатів, які вже подали документи до ЦВК та планують взяти участь у президентських перегонах, читайте за посиланням. Ознайомитись з повним переліком декларацій кандидатів можна тут: Будинки, земля і мільйони готівкою. Декларації кандидатів у президенти України.