У студії "Право на владу" чекали на можливий візит Порошенка під час ефіру з Зеленським

У студії "Право на владу" чекали на можливий візит Порошенка під час ефіру з Зеленським

© Кадр із "Право на владу"

До студії під'їхали кілька машин держохорони.

Під час ефіру «Право на владу» із кандидатом в президенти Володимиром Зеленським до студії міг навідатись чинний президент Петро Порошенко, однак гарант не приїхав, йдеться у сюжеті ТСН.12:00.

О 23.00 біля кіностудії Довженка, де відбуваються знімання ток-шоу, завили сирени — одразу 8 поліцейських авто з проблисковими маячками під'їхали до центрального входу, на території кіностудії з'явилися люди з Управління держохорони.

Минулого тижня Порошенко несподівано завітав до «Право на владу». Цього разу, все теж свідчило про черговий приїзд президента. Зустрічати гаранта вийшов на ґанок  керівник  каналу «1+1» Олександр Ткаченко. Але Порошенко не з'явився. З Зеленським він зустрінеться вже сьогодні ввечері,  на дебатах.

ВідеоМені байдуже, що думає Коломойський – Зеленський у "Праві на владу"

На програму "Право на владу" він прийшов із двома десятками людей, які по черзі розповіли над чим та як працюватимуть. З відомих загалу постатей у команді кандидата Олександр Данилюк, він був міністром фінансів в уряді Гройсмана; Руслан Рябошапка – колишній член НАЗК і Євген Комаровський – відомий у країні педіатр. Зеленський заявив, хтось з них зможе обійняти державну посаду, а сам пообіцяв, якщо порушить закон, то негайно піде у відставку.  

У студії "Право на владу" чекали на можливий візит Порошенка під час ефіру з Зеленським

А у прямому ефірі «Право на владу» кандидат у президенти Володимир Зеленський офіційно представив  свою команду. На програму він прийшов із двома десятками людей, які по черзі розповіли, над чим та як працюватимуть. Зеленський заявив, хтось з них зможе обійняти державну посаду, а сам пообіцяв, якщо порушить закон, то негайно піде у відставку.

Зеленського кілька разів запрошували на прямий ефір «Право на владу» і ось за кілька днів до виборів штаб кандидата офіційно звернувся до каналу «1+1», щоб їхньому кандидату надали стільки ж часу, скільки в ефірі програми «Право на владу» говорив Петро Порошенко.

Кореспондент ТСН Олександр Загородний