Первая леди США Мелания Трамп может стать гостьей финала «Мисс Украина 2019».

Комитет "Мисс Украина" пригласил Меланию Трамп на финал конкурса

Сегодня национальный комитет конкурса красоты “Мисс Украина“ сделал сенсационное заявление и объявил о том, что гостьей нынешнего финала может стать первая леди США Мелания Трамп.

На официальном ресурсе “Мисс Украина“ появилось видео, в котором директор конкурса Виктория Киосе отправляет письмо в Белый Дом и аргументирует такое решение комитета.

“Від імені Національного комітету “Міс Україна“ засвідчуємо Вам свою повагу та звертаємося до Вас з наступним. — Ідеться в листі, — “Міс Україна“ — це національний конкурс краси, створений у 1991 році. З першого дня існування конкурсу ми вважаємо своєю місією просування сили краси, яка здатна змінити світ на краще. Метою наших ініціатив виступає привернення уваги до комплексу соціальних питань, таких як відсутність у дітей доступу до якісної освіти, доступ усіх верств населення до товарів першої необхідності, права жінок, свобода слова та вибору, а також багато іншого, з чим українському суспільству довелося зіткнутися з часів здобуття незалежності в 1991 році.

У зв'язку з тим, що наш конкурс є загальнонаціональним і ми завжди привертаємо увагу засобів масової інформації та видатних діячів країни не тільки в сфері розваг, а й новинних ресурсів, політики, міжнародних організацій та дипломатичних місій, ми вважаємо своїм обов'язком піднімати ці питання в суспільстві і приділяти їм особливу увагу.

Весь світ захоплюється Вашою красою, в захваті від Вашої активної позиції щодо підтримки жінок, а також Вашої участі у благодійних та соціальних проектах, що здатні змінити життя мільйонів людей на всій планеті. Головним слоганом проекту “Міс Україна“ є “краса з метою“, тому що ми впевнені, що саме краса в поєднанні з благими та суспільно корисними цілями може врятувати світ, а краса перших осіб планети здатна не тільки врятувати світ, але й відкрити двері для будь-яких сердець.“

Дату нынешнего финала конкурса организаторы пока не сообщают, подчеркивая конфиденциальность ведения переговоров с международными дипломатическими учреждениями и с целью соблюдения мер безопасности, которые требуются при присутствии на мероприятии представителей высшего эшелона государственного управления, дипломатических и деловых кругов, а также первых лиц украинского и мирового шоу-бизнеса.