"Іди на х*й, ти хто така?". Кандидатка в нардепи "смачно" облаяла жінку й стала зіркою соцмереж

"Іди на х*й, ти хто така?". Кандидатка в нардепи "смачно" облаяла жінку й стала зіркою соцмереж

© УНІАН

Партія Порошенка може виключити зі свого списку скандальну чиновницю.

Політична партія експрезидента України Петра Порошенка «Європейська солідарність» нині проводить перевірку щодо поведінки Наталії Баласинович. Вона – 30-й номер у списку партії на позачергових парламентських виборах 21 липня і голова Васильківської райради на Київщині.

«За результатами перевірки буде ухвалено рішення про можливість подальшого перебування кандидатки у списку партії. «Європейська солідарність» підтримує важливість реакції на зауваження громадськості і вважає очищення списків нормальною європейською практикою», — ідеться в повідомленні партії.

Напередодні, 13 червня, в Інтернеті виклали відео, на якому Баласинович, сидячи в авто із цигаркою в руках, облаяла матюками якусь жінку:

«Іди на х*й, ти хто така? Ти будеш тут розповідати? Ти, бл**ь, уродко, схудни спочатку, а потім будеш розказувати. Так, я модель, звичайно. Тобі може зняти куртку, дебілка ти, бл*ть, не така жирна і страшна, як ти».

УВАГА! На відео є ненормативна лексика!

Рік тому, у березні 2018-го, ТСН показала сюжет про ще один скандал із Баласинович. Тоді йшлося про те, що вона нібито побила консьєржку будинку. Також тоді було оприлюднене відео, як Баласинович проклинає свою свекруху, плюється та використовує нецензурну лайку.

ВідеоГолова райради Василькова побила консьєржку

Про це ТСН розповіла потерпіла пенсіонерка і свідки. Але депутатка Наталія Баласинович інцидент заперечує і заявляє, що нікого не била. Того ранку Баласинович йшла до свекрухи, але та наказала не пускати невістку через давній конфлікт. Що сталося в під'їзді, де немає камер спостереження, консьєржці і досі важко згадувати. Депутатка впевнена, що інцидент замовив впливовий чоловік із КМДА.

"Іди на х*й, ти хто така?". Кандидатка в нардепи "смачно" облаяла жінку й стала зіркою соцмереж