Медведчук - найцінніший агент Кремля в Україні - одногрупник Путіна з інституту КДБ

Одіозний політик Віктор Медведчук — це агент КДБ із студентських часів під оперативним псевдонімом «Соколовський». Це людина, яка отримала нові можливості відтоді, як стала кумом президента РФ Путіна. Розповів аналітик, в минулому радянський розвідник і однокурсник Путіна з інституту КДБ Юрій Швець в інтерв’ю Обозрєватєлю.

«На території України він підміняє собою всі резидентури спецслужб РФ. Вони Кремлю не потрібні, поки в Україні є Медведчук. Він виконує колосальний обсяг агентурної роботи. Це джерело найважливішої політичної інформації про ситуацію в країні. І з огляду на коло його зв’язків, це найцінніша інформація», — зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Викрили задум Путіна щодо України

«На щастя, поради, які він дає Путіну, часто призводять до зворотних результатів, але як агент-інформатор Медведчук безцінний», — зауважив Швець.

Додав, що Медведчук вербує людей.

«Судячи з його майже тріумфального повернення в Україну, в цій справі він домігся великих успіхів. Ось як він за останні декілька років проник на ринок нафтопродуктів України? Хто його туди пустив і на яких умовах? Хто йому дав можливість захопити розкручені телеканали? Як це сталося, якщо в Україні йде війна проти агресора, агентом якого він є?! Дайте відповідь на ці питання, і ви дізнаєтеся про завербованих Медведчуком агентів».