Гройсман хоче зменшити кількість міністерств

Гройсман хоче зменшити кількість міністерств

© УНІАН

Він пропонує у наступній каденції уряду скоротити їх до 12.

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман пропонує оптимізувати кількість міністерства, про це він заявив в ефірі телеканалу «Україна».

Він пропонує у наступній каденції уряду скоротити їх до 12. Наразі кількість членів Уряду становить 25 людей, включаючи очільника уряду і шість віце-прем’єр-міністрів.

«Максимум 12 урядовців — оптимізована кількість міністерств. Це покращить управління і кінцевий результат. Буду пропонувати це на наступну каденцію», — сказав Володимир Гройсман. 

Як повідомлялося, прем’єр-міністр України Володимир Гройсман оголосив про те, що готовий піти у відставку після засідання уряду 22 травня. Пізніше в інтернеті з’явилося фото заяви про відставку за підписом Гройсмана. Це документ датований 20 травн. Утім, 30 травня Рада не підтримала відставку глави Кабмну. За відповідну постанову № 10341 проголосували 97 народних депутатів (з 226 необхідних), проти — 63. 

ВідеоНардепи відмовились відправити у відставку прем'єр-міністра Гройсмана

Заяву про відставку Володимир Гройсман написав ще 20 травня, після того, як новий президент Володимир Зеленський у своїй інавгураційній промові закликав урядовців піти. Чому депутати були проти, і які наслідки матиме їхнє голосування — у сюжеті.  

Гройсман хоче зменшити кількість міністерств