На Львівщині поліцейські викрили депутата сільради у масовій смс-розсилці для дискредитації партії «Голос» на користь партії «Європейська солідарність» .

Про це повідомляє Департаменту кіберполіції.

Упродовж минулого понеділка до поліції надходили повідомлення від жителів Львівщини про масову розсилку СМС-повідомлень.

У повідомленнях писалося, що «Голос» не проходить відсотковий бар’єр, відтак людей провокували не голосувати за вказану партію.

Кіберполіція встановила, що особа, яка використовує смс-розсилку з альфа-іменем Peremoga, є одним із депутатів сільрад Львівської області.

 
Поліція знайшла, хто "мочив" Вакарчука СМС-ками

 
Поліція знайшла, хто "мочив" Вакарчука СМС-ками

У вигляді фізичної особи-підприємця він оформив смс-розсилку з одним із операторів мобільного зв’язку в кількості від 5 до 25 тисяч упродовж місяця.

Окрім контрагітації щодо опонентів, порушник використовував смс-розсилку задля агітації за партію «ЄС».

«Також було встановлено, що абонентська база отримувачів цих смс-повідомлень була сформована ще під час президентських виборів 2019-го однією з політичних партій, яка домінувала на Львівщині», – розповів начальник кіберполіції Сергій Демедюк.

Поліція порушила кримінальну справу за статтею «Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача». Слідчі дії тривають.