"Задурюють голови" - Гройсман зробив гучну заяву в уряді

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман звинуватив президента-попередника у маніпуляціях на парламентських виборах.

Про це він заявив на засіданні уряду у середу.

«Буквально в останні тижні запущена достатньо цілеспрямована, брудна політтехнологічна гра, яка сьогодні заполонила ЗМІ, в тому числі і соціальні мережі.

Інформація наступна — «Люди, ви не голосуйте за демократичні партії, тому що вони непрохідні. А голосуйте тільки за одну партію — Петра Порошенка.

У чому полягає маніпуляція і намагання людям задурити голови, видати зовсім іншу реальність? Ця маніпуляція полягає у тому, що є різні соціологічні дослідження. Вони по-різному визначають, хто долає бар’єр, хто входить, хто не входить в українській парламент. Врешті-решт, це ж вирішувати не окремим політичним діячам, які будують свою політичну кампанію на брехні», — заявив глава уряду.

Гройсман розповів про «десятки акаунтів в Інтернеті, які фінансуються з різних джерел».

«Тут є юридична складова, що такі речі фінансуються поза межами виборчих фондів», — продовжив він і звернувся до міністра внутрішніх справ Арсена Авакова.

«Одного разу політична особа хотіла збудувати всією країною сітку скупки виборців, ви цьому не дали відбутися, захистили чесні вибори. Вчора ви викрили ще одного ініціатора проти однієї з молодих політичних сил, яку дискредитували за допомогою СМС. Сьогодні дискредитуються абсолютно всі політсили демократичного табору.

Розраховую, що правоохоронні органи дадуть цьому серйозну оцінку», — сказав прем’єр.