Новий парламент почне свою роботу із розгляду законопроекту про імпічмент - Стефанчук

Новий парламент почне свою роботу із розгляду законопроекту про імпічмент — Стефанчук

© УНІАН

Він сподівається, що народні обранці підтримають документ.

Представник президента Володимира Зеленського у парламенті Руслан Стефанчук повідомив, що Верховна Рада нового скликання одним з перших розгляне законопроєкт про імпічмент президента.

Таку заяву Стефанчук зробив на брифінгу за підсумками першого підготовчого засідання депутатської групи.

 «За закон про імпічмент президента буде один із перших законів, який, я сподіваюся, буде проголосований у цій Раді», – сказав представник глави держави у Раді.

Крім того, серед інших законопроєктів, з яких почнуть роботу депутати дев'ятого скликання, будуть переведення документообігу парламенту в електронну форму замість паперової та зміни до Конституції, які дозволять позбавляти народних депутатів повноважень за кнопкодавство.

Нагадаємо, 6 червня Верховна Рада ухвалила закон про тимчасові слідчі та спеціальні комісії парламенту. Він передбачає врегулювання процедури імпічменту президента. Закон був переданий президенту Зеленському для підписання. 1 липня голова фракції Радикальної партії в Раді Олег Ляшко заявив про ветування Зеленським закону.

ВідеоДепутати ВР ухвалили закон, який передбачає процедуру імпічменту

В офіційній назві ухваленого документу йдеться про "тимчасові слідчі комісії Верховної Ради". До чого тут ж тут тоді імпічмент і чи може новий закон забезпечити цю процедуру – у сюжеті.  

Новий парламент почне свою роботу із розгляду законопроекту про імпічмент - Стефанчук