До України прибув новий посол Франції

До України прибув новий посол Франції

© Етьєн де Понсен

Раніше на цій посаді працювала Ізабель Дюмон.

До Києва прибув новопризначений надзвичайний і повноважний посол Франції в Україні Етьєн де Понсен.

Про це він написав у своєму Twitter.

Дипломат зазначив, у нього все гаразд і дорога до столиці України була безпечною. У своєму повідомленні він вказав, що тепер його місія на чолі Посольства може розпочатися. «Безпечно приїхав до Києва. Мій мандат у Посольстві в Україні може розпочатися», — написав Етьєн де Понсен.

До слова, на цю посаду  Етьєна де Понсена призначив 24 липня президент Франції Емануель Макрон. Раніше дипломат працював інспектором МЗС Франції, а також у посольстві Франції у Польщі, був послом у Кенії, Сомалі і Болгарії. 

Зазначимо, що 27 липня колишня пані посол Франції в Україні Ізабель Дюмон на своїй сторінці уTwitter попрощалася з українцями. На цій посаді вона працювала від 2015 року.

Нагадаємо раніше, новопризначена посол ФРН в Україні Анка Фельдгузен висловлювала сподівання, що позачергові парламентські вибори сприятимуть розвитку України на шляху до Європи. Згодом, 19 липня, під час свого візиту до Києва, вона високо оцінила стан демократії в Україні, про що, за її словами, свідчили вільні та демократичні вибори. Крім того, вона зустрілась із заступницею міністра закордонних справ з питань європейської інтеграції Оленою Зеркаль. Фельдгузен передала їй копії вірчих грамот.