Нетаньягу пояснив інцидент із хлібом, який його дружина викинула під час зустрічі з літака в Україні

Нетаньягу пояснив інцидент із хлібом, який його дружина викинула під час зустрічі з літака в Україні

© УНІАН

В Офісі президента України заявили, що Сара Нетаньяху не хотіла проявити якусь неповагу до України.

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньягу відреагував на скандал із ситуацією, коли його дружина Сара під час офіційної зустрічі в аеропорту в Україні викинула на землю хліб, яким їх зустрічали за традицією.

Нетаньягу записав відеозвернення, яке оприлюднене у Facebook.

«Я перебуваю в Україні з воістину історичним візитом, проте навряд чи моя поїздка отримала б настільки широке висвітлення в ЗМІ, якби не інцидент з хлібом. Послухайте, що сказав глава Офісу президента України: «Зрозуміло, що пані Нетаньягу не мала наміру проявити неповагу до України. Це повна дурниця». Більше того, я вам скажу, вона спеціально вибрала одяг національних кольорів України. Вона вийшла з літака в одязі жовто-блакитного кольору. Саме через повагу до України», — сказав Нетаньягу.

Він нагадав ситуацію із візитом прем’єра Японії.

«Якщо це потрібно, щоб звернули увагу на візит, який приносить договір про зону вільної торгівлі, представництво України в Єрусалимі та інші важливі досягнення, гаразд, нехай так буде. Це нагадує мені історичний візит прем’єр-міністра Японії до Ізраїлю, який призвів до грандіозного зростання японських інвестицій, той візит ніхто не висвітлював. Казали лише про те, що остання страва під час трапези була подана в тарілці у вигляді черевика. Схоже, ми винайшли спосіб привернути увагу. Продовжимо!», — зазначив Нетаньягу.

Вы про хлеб слышали?

Вы про хлеб слышали?

Опубліковано ‎Биньямин Нетаниягу — בנימין נתניהו‎ Понеділок, 19 серпня 2019 р.

Посол Ізраїлю в Україні Йоель Ліон інцидент із кинутим на землю хлібом обговорив із главою Офісу президента України Андрієм Богданом.

«Щойно розмовляв з керівником Офісу президента Андрієм Богданом, він сказав мені, що інцидент з хлібом був абсолютно ненавмисним і неважливим і, звичайно, не вартим уваги з боку ЗМІ», — зазначив Ліон.

В Офісі президента України також заявили, що Сара Нетаньяху не хотіла проявити якусь неповагу до України, а те, що трапилося – мовляв, просто казус.

Нагадаємо, під час зустрічі в аеропорту біля трапу літака подружжя Нетаньягу зустрічали офіційні особи та дівчата в традиційних українських костюмах з хлібом-сіллю. Прем’єр Ізраїлю, за українською традицією, відламав шматок хліба і з’їв. Інший відламав і віддав дружині Сарі. Та трохи його потримала й одразу кинула на землю.

И вот еще. На Сару посмотрите на 37-й секунде)

Опубліковано Dmitri Doubov Неділя, 18 серпня 2019 р.

Це перший візит Нетаньяху до України за останні 20 років.

ВідеоЗеленський зустрівся з Нетаньягу: що обговорювали та про що домовилися

Вирішити питання масових відмов українцям у в'їзді в Ізраїль — пообіцяв у Києві ізраїльський прем'єр Беньямін Нетаньягу. Щороку у країну з релігійними святинями не пускають до п'яти тисяч наших громадян, дві з половиною не змогли потрапити лише цьогоріч. Про що ще домовився президент Володимир Зеленський з Нетаньягу і як себе проявила на українській землі його дружина Сара – у сюжеті.  

Нетаньягу пояснив інцидент із хлібом, який його дружина викинула під час зустрічі з літака в Україні