Зеленський не став змінювати свого представника у Верховній Раді

Зеленський не став змінювати свого представника у Верховній Раді

© УНІАН

Це відбулося за згодою.

Президент Володимир Зеленський залишив своїм представником у Верховній Раді дев'ятого скликання Руслана Стефанчука.

Про це йдеться в указі глави держави від 19 серпня.

«Призначити Руслана Олексійовича Стефанчука представником президента України у Верховній Раді України (за згодою)», — мовиться в документі.

Зазначимо, що у серпні Зеленський спочатку звільнив, а згодом повторно призначив Стефанчука своїм представником у Верховній Раді. До слова, у штабі Володимира Зеленського називали Стефанчука ідеологом партії «Слуга народу».

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць — 20 червня — Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним. 

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: «Слуга народу» отримала 43,16% голосів, «Опозиційна платформа — За життя» — 13,05%, «Батьківщина» — 8,18%, «Європейська солідарність» — 8,10%, а «Голос» — 5,82%. Явка склала 49,8%. 

Відео29 серпня новообрані депутати розпочнуть свою роботу у Верховній Раді

За цей день для урочистого засідання обранці проголосували на засіданні підготовчої групи. Туди були делеговані представники усіх партій, які пройшли до Ради, а також самовисуванці. Саме засідання розпочалось без преси.    

Зеленський не став змінювати свого представника у Верховній Раді