ЦВК офіційно зареєструвала вже 321 нардепа

ЦВК офіційно зареєструвала вже 321 нардепа

© УНІАН

Перше засідання нового парламенту заплановане за тиждень.

У середу, 21 серпня, рівно за місяць після виборів, Центральна виборча комісія під час свого засідання офіційно зареєструвала ще 83 народних депутатів. Тож, тепер загалом зареєстрованих — 321. Залишилася ще сотня.

Зокрема, сьогодні ЦВК зареєструвала 26 нардепів від «Слуги народу», по 8 — від «Опозиційної платформи — За життя» та «Європейської солідарності», 5 — від «Батьківщини» та 36 мажоритарників.

ЦВК зареєструвала 83 народних депутатів України Всього зареєстровано 321 народного депутата України 21 серпня…

Опубліковано Центральна виборча комісія — Central Election Commission of Ukraine Середа, 21 серпня 2019 р.

Нагадаємо, 21 травня президент України Володимир Зеленський підписав указ про розпуск Верховної Ради. За місяць — 20 червня — Конституційний суд України визнав розпуск парламенту законним. 

Позачергові вибори до Верховної Ради були призначені та відбулися в Україні 21 липня. За результатами опрацювання ЦВК 100% протоколів до парламенту нового скликання проходять п’ять партій: «Слуга народу» отримала 43,16% голосів, «Опозиційна платформа — За життя» — 13,05%, «Батьківщина» — 8,18%, «Європейська солідарність» — 8,10%, а «Голос» — 5,82%. Явка склала 49,8%. 

ВідеоНа засіданні підготовчої групи ВР нового скликання сталася суперечка між депутатами

Мовні баталії і погрози вимкнути мікрофон. На засіданні підготовчої групи нової Верховної ради зійшлися лідер "Слуги Народу" Дмитро Разумков та нардепи Ірина Геращенко і Вадим Рабинович. Останній спілкувався на робочій нараді російською. Геращенко закликала депутата розмовляти у стінах Ради державною мовою.  

ЦВК офіційно зареєструвала вже 321 нардепа