На переговорах у Мінську знайшли заміну Безсмертному

На переговорах у Мінську знайшли заміну Безсмертному

© УНІАН

Українського політика замінив дипломат.

Представником України в політичний підгрупі Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі став Валерій Гребенюк. Він замінив у роботі Романа Безсмертного, повідомляє Радіо Свобода.

Гребенюк узяв участь у роботі групи 21 серпня. На перемовинах ішлося про так звану «формулу Штайнмаєра», котра включає в себе можливу амністію та проведення виборів в ОРДЛО. Про результати сьогоднішньої роботи в Мінську можна дізнатися тут.

Валерій Гребенюк був послом України в Південно-Африканській Республіці і за сумісництвом у Намібії, Замбії та Зімбабве. У 2014 році він був призначений дипломатичним радником Служби безпеки України.

Як повідомлялося, 13 серпня стало відомо, що президент Володимир Зеленський звільнив учасника переговорів у Мінську Романа Безсмертного від його обов’язків. Той дізнався про це з інтернету і дав прогноз щодо конфлікту на Донбасі – війна триватиме, бо досі відкритим є канал постачання зброї для сепаратистів. Безсмертний висловив прикрість через згаяні два місяці часу та зізнався в нерозумінні позиції глави держави щодо ситуації з ОРДЛО. В Офісі президента кадрове рішення пояснили наміром сформувати більш ефективну команду.

ВідеоНа зустрічі у Мінську не розголошують деталей ймовірного обміну полоненими

21 серпня відбувається зустріч Тристоронньої контактної групи в Мінську. За перебігом подій стежить ТСН. Чи обговорювали на зустрічі долю українських політв'язнів та обмін полоненими – дивіться.  

На переговорах у Мінську знайшли заміну Безсмертному