Перший президент про п'ятого президента: Він хотів бути дуже багатим

Перший президент України Леонід Кравчук назвав дві вади п’ятого глави держави Петра Порошенка — бажання стати багатою людиною та кар’єризм.

«У нього дві вади великі, я думаю, вони і сьогодні діють. Це його всеохоплювальне бажання стати багатою людиною. Він тут не зупиниться ні перед чим. Він бізнесмен. Він творив не управління державою, а бізнес-імперію, якою управляли його соратники. Бізнес-команда. Це перша його вада, яка – ну, він як бізнесмен, він же грамотна людина, освіта в нього стаціонарна, це ж не те, що він здобував її десь там…, володіє логікою, мовою, але оця вада, яка не зупиняє його ні перед чим, — це багатство. І друге – це кар’єризм неймовірний. Просто неймовірний», — сказав Кравчук в інтерв’ю «112 Україна».

Він також додав, що Порошенко нечасто слухав порад інших.

«Ну, він нікого не хотів слухати. Нікого. Я звертався до нього нечасто, але двічі звертався з якимись пропозиціями і зрозумів, що краще не звертатись. Він слухає, навіть викликає до себе виконавця, але після цього і виконавець, і він знає, що нічого робитися не буде», — зазначив Кравчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Ключи від миру, нажаль, не в Києві»: хто йшов маршем Захисників України