Секретар РНБО: Президент їде на "нормандську зустріч" озброєним

На закритому засіданні Ради національної безпеки й оборони визначили головні пункти для реінтеграції Донбасу, із якими президент Володимир Зеленський поїде на «нормандську зустріч».

Про це після засідання повідомив секретар РНБО Олексій Данілов.

«Сьогодні на засіданні Ради нацбезпеки й оборони ухвалили один зі сценаріїв, який буде втілюватися в життя, як основний… Він передбачає повернення окупованих територій Донецької та Луганської областей до України. Є ключові моменти, похідні від сценаріїв. Маємо велике бажання повернути бранців, які знаходяться у полоні у Російській Федерації, Криму, на окупованій території Донецької та Луганської областей. Маємо велике бажання припинити вогонь… Третє питання — повернення нашого кордону. Після того — питання виборів. Ці чотири питання є ключовими для обговорення», — сказав Данілов.

Він пояснив, що не може розкрити всі деталі стратегії, щоб не нашкодити результатами зустрічі у Парижі. І додав, що питання опрацьовували 22 установи.

«Президент їде на «нормандську зустріч» озброєним певною інформацією, яка буде абсолютно корисно використана в інтересах нашої держави», — наголосив Данілов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський: Буду дивитися в очі Путіну і питати з нього