Україна домовилася з МВФ

Україна та Міжнародний валютний фонд домовилися про нову програму співпраці.

Президент Володимир Зеленський поспілкувався телефоном з директором-розпорядником МВФ Крісталіною Георгієвою, пише сайт глави держави.

Співробітники фонду досягли згоди з українською владою щодо політики підтримки нової трирічної домовленості в розмірі чотирьох мільярдів спеціальних прав запозичення (SDR) у рамках розширеного фонду МВФ.

«Наша розмова з директором-розпорядником МВФ була дуже конструктивною.

Втішений, що ми знайшли повне порозуміння і наш турборежим отримав високу оцінку з боку МВФ. Вдячний парламенту, уряду та всій нашій команді за невтомну роботу заради України. Нова програма співпраці має на меті пришвидшити економічне зростання, активно викорінювати корупцію та підвищити добробут кожного українця», — заявив Зеленський.

«Символічно — у 100 днів уряду», — написав у Facebook прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

«Фактично, це спільна програма, в якій декларуються плани та наміри, за якими країна буде жити в найближчий період часу.

Підтримка з боку таких великих системних інституцій — маркер довіри до країни. А отже для нас будуть дешевші ресурси — для всього бізнесу і всіх українців це означає, що економіка зростатиме швидше, буде більше робочих місць, вищі зарплати«, — заявив очільник Кабміну.