Акція з "відставкою" Гончарука може мати російський слід - "слуга народу"

Замовниками акції з «відставки» прем’єра Олексія Гончарука можуть бути як фінансово-політичні групи так і Росія.

Про це у калуарах заявив голова фракції і партії «Слуга народу» Олександр Корнієнко.

«На засіданні фракції його (Гончарука. — Gazeta.ua) не було, плівки не обговорювали. Не голосували (за відставку). Ми скоро взагалі не будемо коментувати що-небудь зі словом Telegram», — сказав нардеп.

На запитання журналістів: «Чия ця акція проти прем’єра могла бути?» Корнієнко відповів:

«В країні відбуваються реформи, є багато сторін, яким вони не подобаються. І всередині країни і зовні. Шукати замовників цієї акції можна довго: від фінансово-політичних груп всередині країни до зовнішніх ворогів».

Голова фракції СН нагадав, що в уряду є «юридично-політичний імунітет протягом року».

«Тому про це (відставку. — Gazeta.ua) говорити не доводиться.

Щодо змісту розмов, я не кажу про їх автентичність, але сам зміст стосується обговорення в принципі непоганих речей — економічної ситуації, як з нею впоратися. Як вийти на ті позитивні показники, про які казав уряд. Вони ж не обговорювали якісь призначення за гроші чи хабарі.

Інший бік — питання безпеки. Воно нас дуже хвилює. Цим питанням особливо займемося. Не виключено, що ці записи робили люди, інспіровані не всередині країни, а зовні. І в умовах війни ситуація щодо захисту безпеки від прослуховування топ-чиновників досить гостра. Виходить, можуть прослуховувати прем’єр-міністра, міністрів, керівництво Національного банку. Це стратегічні люди, стратегічні посади.

Якщо це автентичні голоси, треба з’ясувати, хто їх прослуховував, з якою метою. Це взагалі матеріал для Служби безпеки», — заявив Корнієнко.

×