Популярна українська співачка, автор пісень і композитор, продюсер і народна артистка нашої країни Наталія Могилевська поділилася несподіваною публікацією. Вона звернулася до шанувальників, влаштувавши дивний конкурс, і показала нове фото на честь старту свого схуднення.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

Не так давно народна артистка вирішила скинути зайві кілограми і взялася за цю справу досить серйозно. Вона вирішила влаштувати навіть конкурс, щоб фанати почали вгадувати, з якої ваги вона починає худнути. Співачка подарує подарунок тому, хто перший вгадає точну цифру її ваги.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Наталя прикріпила фотографію, на якій постала в цікавому образі посеред вулиці. Вона тримає в руках рулетку, показуючи, з якими серйозними намірами вона зібралася худнути.

"Дарую подарунок! 🎁 Пишіть в коментарях: як ви думаєте, з якої ваги я стартую і починаю худнути? Хто перший вгадає точну цифру, подарую ексклюзивний подарунок без якого нікуди в боротьбі із зайвою вагою ☺ я прочитала всі ваші коментарі і хочу подякувати за вашу підтримку, за ваші компліменти! Я вас люблю! Разом ми сила💪 🏻", - підписала свою публікацію народна артистка України.

У коментарях фоловери Могилевської почали писати свої здогадки щодо її нинішньої ваги.

Нагадаємо, що українська співачка Наталія Могилевська показала відео зі світської вечірки.

Як раніше повідомляв портал "Українці", народна артистка Наталія Могилевська постала в дивному образі.

Також портал "Українці" писав, що популярна артистка Наталія Могилевська звернулася до фанатів.