Відома українська телеведуча, зірка тревел-шоу "Орел і Решка", ведуча проекту "Хто зверху?", яскравий Леся Нікітюк поділилася дуже смішним відеороликом. Молода телеведуча в купальнику показала, як вона намагається стрибнути в круг, який плаває в басейні.

Відповідним відеороликом Леся Нікітюк поділилася у своєму профілі в соціальній мережі Instagram.

Українська ведуча продовжує ділитися смішними відеороликами у своєму акаунті. Леся вирішила підняти всім настрій перед початком робочого тижня, показавши яскраве відео. Вона зняла ролик, перебуваючи біля басейну.

Леся Нікітюк
Леся Нікітюк

Дівчина одягла чорний купальник, сонцезахисні окуляри і показала, як вона намагається ефектно стрибнути в круг. Спроби не увінчалися успіхом, адже вона постійно падала у воду разом з цим кругом. Наприкінці відео Леся розлютилася і почала бити кругом об воду в басейні.

"Якщо осідлати коня не виходить з першого разу... то обовязково вийде ... з ніякого😌 Така Ось мудрість ) всім гарної неділі❤️", - написала українська телеведуча Леся Нікітюк в своїй публікації.

Численні фоловери української телезірки не стали довго мучити її і почали коментувати відео.

"Ось тому я навіть не намагаюся - знаю результат", "Коняка скажена😂", "де ж принц від коня??? Допомога Бі)", "Та ти садистка! ;)", - прокоментували фанати Лесі Никитюк.

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram
Коментарі на пост Лесі Нікітюк в Instagram

Нагадаємо, що популярна телеведуча Леся Нікітюк показала, як красиво вона відпочиває.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська ведуча Леся Нікітюк показала смішне відео з гримерки.

Також портал "Українці" писав, що зірка українського телебачення Леся Нікітюк показала безліч вітамінів.