77-річному акторові Роберту Де Ніро пощастило, що його нова роль здебільшого сидяча.

- Я просто переступив через щось і впав. Біль був неймовірним, - згадує Де Ніро. - Але це трапляється, особливо коли ви стаєте старше.

Інцидент трапився в Оклахомі, куди Роберт прилетів на зйомки трилера-вестерну "Вбивці квіткового Місяця". Після цього актор відразу відправився додому в Нью-Йорк і звернувся до лікаря.

Роберт Де Ніро
Роберт Де Ніро

- Мені просто треба зробити операцію, тримати ногу прямо в певному положенні і дати їй зажити. У "Вбивцях квіткового місяця" я в певному сенсі досить сидячий персонаж. І слава богу, не надто багато рухаюся. Так що ми впораємося, - поділився актор.

Днями хірурги успішно попрацювали над ногою легенди кіно. На відновлення відводять близько двох місяців.

Цей фільм стане десятою спільною роботою Роберта і режисера Мартіна Скорсезе. А для його партнера, Лео ДіКапріо – шостий. І один з найбільш нещасливих.

Роберт Де Ніро
Роберт Де Ніро

Через пандемію терміни початку зйомок були зміщені з березня 2020 року на лютий 2021-го. Кіностудія злякалася провалу картини в прокаті і сильно урізала запланований спочатку бюджет в $200 млн. Продюсери залишилися незадоволені правкою сценарію, яку внесли Де Ніро і Дікапріо. У підсумку Лео зіграє вже зовсім іншу роль. Добре ще, що травма Роберта не загальмувала роботу, так як він збирався у відпустку.

Варто знати

Фільм "Вбивці квіткового місяця" розповість про двох агентів ФБР під прикриттям. Вони розслідують таємничу загибель індіанців в поселенні Осейджів, де знайшли поклади нафти. Це збагатило жителів, але принесло їм смерть. Картина поставлена за книгою Девіда Гранна "Вбивці квіткового Місяця. Нафта. Гроші. Кров".