Модель заявила, що їй заборонили користуватися соцмережею Twitter через те, що вона "занадто гаряча", і вважає, що "ревниві люди" повідомили про її акаунт, тому що вона "привабливіша за них".

Про це повідомляють на порталі "Mirror".

Ми чули про платформи, які забороняють користувачам жорсткі коментарі та образи, але одна жінка стверджує, що її вигнали з Twitter за те, що вона "занадто гаряча".

26-річна модель з Флориди, США, у якої 1,6 мільйона підписників в Instagram (@ whitneypaige.tv), каже, що вона була "шокована" і відчуває себе "дискримінованою" за те, що вона красва.

Модель
Модель

У бесіді з Jam Press вона сказала: "Заборона стала для мене повним шоком, оскільки я ніколи не користувалася Twitter, крім як писати кілька коментарів про телешоу, які я дивилася, або ділилася фотографіями зі свого аккаунта в Instagram. Одного разу я змінила фото на обкладинці на безневинний знімок, на якому я хвалюся своєю фігурою, але на мені було нижню білизну. І раптом Мій аккаунт забанили".

Уїтні продовжила: "Це змусило мене відчувати себе дискримінованною, тому що на Twitter є набагато гірші фотографії. Деякі з них виглядають як справжнє порно, демонструючи дійсно графічні ракурси. Я впевнена, що якби я не була такою красивою, фотографії так і залишилася б. Я твердо вірю, що Твіттер видалив мій обліковий запис, тому що я занадто гаряча. Ревниві люди, які не так привабливі, скаржилися або говорили, що я просуваю сексуальну активність. Це нечесно".

Модель
Модель

Вона намагалася створити інший обліковий запис, але виявила, що її IP-адреса заблокована, тому їй довелося придбати новий телефон і почати з нуля.

Вона додала: "Я дуже засмучена, тому що мені вдалося збільшити обліковий запис майже до 100 000 підписників, а потім мене забанили ні за що. І вони взагалі не відповідають мені. Я скаржилася і скаржилася, але нічого не відбувається. Це не моя проблема, що деякі люди не такі красиві, як я".

Нагадаємо, що українська модель Даша Астаф'єва похвалилася шикарною попою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", дівчина показала, що з нею стало після 16 годин у ванній.
Також портал "Українці" писав, що дівчина з величезною ногою стала зіркою в мережі.