Популярна українська співачка, композитор і автор пісень, актриса і народна артистка нашої країни Наталія Могилевська терміново звернулася до своєї аудиторії. Відома співачка показала фото в яскравому стильному костюмі, заявивши, що вона потребує свого помічника.

Відповідну фотографію Наталія Могилевська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

Всі напевно знають, що Наталя Могилевська зараз є не тільки популярною співачкою і танцівницею. Вона зараз-справжня бізнес-вумен, яка часто звертається до своїх шанувальників.

Артистка поділилася фото, на якому постала в діловому костюмі яскраво-рожевого кольору і стильних сонцезахисних окулярах. Наташа звернулася до фанатів, заявивши, що їй потрібен асистент в роботі.

"Увага ‼️ Шукаю асистента віком старше за 40 років! Будь ласка поділіться цим постом у себе в сторіс. Я буду дуже вдячна. Резюме направляйте на av@talant.ua", - написала в підписі під новою публікацією народна артистка.

Фоловери української співачки, побачивши її новий пост, не пройшли повз і почали коментувати його.

"Дівчатка, у Наталії такий жорсткий характер🤣 і вимоги👍, що їй потрібен асистент зі сталевими бронеяйцями...🥚 🤖 🥚 і куди поділися попередні?", "Я б з такою жінкою попрацювала", "Не асистента, в служницю або слугу", - прокоментували її пост користувачі Мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Наталія Могилевська постала на одному з ранкових телешоу.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка Наталія Могилевська привітала зі святом.

Також портал "Українці" писав, що композитор і співачка Наталія Могилевська показала новий кліп.