Відомий український артист, кумир мільйонів, талановитий співак, який має свою "армію вовчиць", автор пісень і справжній серцеїд Олег Винник показав фото з концерту. Він поділився яскравими моментами і показав себе у всій красі, змусивши фанаток червоніти від збентеження.

Відповідними фотографіями Олег Винник поділився на своїй сторінці в Instagram.

Справжній чоловік і справжній підкорювач жіночих сердець не перестає радувати своїх фанаток новими фотографіями. Профіль Олега Винника часто і активно поповнюється знімками з його концертів.

Так, він показав нові фотографії з чергового концерту, де він постав у всій красі. На фото, як завжди, у Олега розвиваються волосся і видно його м'язисті руки. Артист виявив бажання завжди поповнювати стрічку знімками з концертів.

"Хочеться, щоб концертні фото не закінчувалися у стрічці 😎 до нових зустрічей, мої любі. Чекайте новин!", - написав під своєю публікацією справжній серцеїд.

Шанувальники українського артиста не змогли не помітити його нові кадри і почали писати слова захоплення в коментарях.

"Жахливі фото, які вже залишаться найгарнішими спогадами і затамуються у серці! До нових зустрічей, Маестро! Дуже чекаю!", "Бомбестичні фото ! ❤ ️ ❤ ️ ❤ ️ 🔥 В. Окремов-рівень-бог !!!! Чудові ловить моменти ! Умничка !", - написали в коментарях фоловери співака.

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Коментарі на пост Олега Винника в Instagram
Коментарі на пост Олега Винника в Instagram

Нагадаємо, що популярний український співак Олег Винник постав з артистом Михайлом Поплавським на одній сцені.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відомий артист Олег Винник терміново звернувся до фанатів.

Також портал "Українці" писав, що співак і автор пісень Олег Винник показав фото з Дзідзьо і Олею Поляковою.