Народна артистка України, продюсер, легендарна співачка Наталія Могилевська поділилася відеофайлом в соцмережі. Вона постала перед публікою в своїй школі, де навчає дітей співу і танціям.

Відповідну Наталія Могилевська оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Що вибрати дитині: спів або танці? У дитинстві я мріяла про школу, де можна навчитися відразу всьому, щоб мені не доводилося їздити з одного гуртка на інший. Я створила таку школу @talantschool, і чекаю вас цього літа в таборі. На першу зміну залишилося тільки 1 місце, на другу-3 ‼️ Ми навчаємо вокалу, акторській майстерності, блогінгу, сценічній пластиці, журналістиці та іншим дисциплінам. Ми вчимося продюсувати самі себе, ми допомагаємо розкріпачитися і розкритися кожній дитині! Вам не доведеться вибирати спів або танці. Тут ми навчимо всьому! #Могилевська #мамашоубізнесу#talantschool #летнийлагерь", - підписала публікацію українська співачка.

Багатомільйонна публіка, підписана на сторінку зірки, не обділила увагою свого кумира. Шанувальники не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під відеороликом Наталії.

"Що ж Ви, Наталю, москалів вчите чи українців?", "Клас, Наталя! Відмінно продовження себе в дії і користь людям! Бажаю успіхів вашій справі і планам! Ви розумниця у всьому ❤️🔥", "ДО ЯКИХ ПІР буде ЗВУЧАТИ КАЦАПСЬКИЙ ЯЗИК ?????",- залишають відгуки фоловери знаменитості.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що Наталія Могилевська шукає асистента.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна співачка Наталія Могилевська показала свою талію.