Соціальна мережа Instagram поповнилася новою фотографією легенди шоу-бізнесу, популярної російської та радянської артистки, Примадонни естради Алли Пугачової. На знімку, яким поділилися на її фан-сторінці, вона сидить в якомусь закладі в повсякденному вигляді.

Відповідний знімок розмістили у фан-профілі Алли Пугачової "_alla.pugacheva" в соціальній мережі Instagram.

У соцмережі продовжують розміщувати фотографії Примадонни Алли Пугачової. Цього разу на знімку артистка постала в ошатному костюмі, сидячи в якомусь закладі.

"Гроші не куплять тобі щастя, але вони куплять тобі яхту, на якій ти підеш на його пошуки", - підписали фотографію в соціальній мережі Instagram.

Користувачі мережі ніколи не позбавляють Примадонну уваги, частенько коментуючи її фото. І цього разу Алла Пугачова не залишилася без уваги фоловерів, які написали свою думку під її знімком.

"Аллочка!Не ображайтеся!Але ви так красиво, гідно приймаєте свій вік!Ви для мене-еталон для наслідування!Здоров'я вам на довгі-довгі роки!", "Фотошоп відразу видно, на8 десятці жодної зморшки, марення навіть пластика не допомогла роки своє беруть", "іноді так не вистачає грошей щоб побудувати щастя.у грошах сила і можна побудувати щастя!!!!!!", - написали фоловери фан-аккаунта Пугачової.

Коментарі на пост "_alla.pugacheva" в Instagram
Коментарі на пост "_alla.pugacheva" в Instagram

Коментарі на пост "_alla.pugacheva" в Instagram
Коментарі на пост "_alla.pugacheva" в Instagram

Нагадаємо, що радянська артистка Алла Пугачова в дивному вбранні показала голі ноги.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома співачка Алла Пугачова показала свого онука.

Також портал "Українці" писав, що у мережі показали спільне фото Алли Пугачової і Максима Галкіна на ювілеї Христини Орбакайте.