Молода українська співачка і телеведуча, учасниця пісенного конкурсу "Євробачення", а віднедавна-головна героїня нового сезону реаліті-шоу "Холостячка" Злата Огневич показала гарячі знімки. Дівчина одягла легке ефектне плаття, приспустивши шлейки, і дала пораду своїм фанатам.

Відповідні фотографії Злата Огневич розмістила у своєму профілі в Instagram.

Злата Огневич показала ефектні знімки, взявши в руки лимон. Вона одягла відверту сукню і приспустила шлейки, показавши розкішне декольте. Також вона дала пораду, як варто чинити по життю.

"Коли життя тобі підносить лимони- роби з них лимонад. У мене- так! А у Вас? Як прекрасно жити з відчуттям всередині: "Я знаю, чого хочу"! Як прекрасно довіряти своїм почуттям і проживати момент! Щоб зробити лимонад, багато 🍋🍋🍋 не потрібно... Але життя- то інша річ )) Бо якщо ти не вмієш перетворювати неприємний досвід в почуття вдячності- уроки долі постійно траплятимуться на шляху А тому- робіть лимонад, живіть на повну, дивуйтеся і довіртеся )) Все P.S. Соковито увірвалися в літо з чудовою командою", - написала Злата в своїй публікації.

Шанувальників української співачки зачепили знімки Злати і вони стали їх коментувати.

"Фото з лимончиками спрага я так зрозумів Злата! Ви така бажана дівчина! Вас жадають всі хлопці і чоловіки", "і знову ви 100% праві!! Головне зрозуміти чого хочеш, і йти до цього з упевненістю.А часом з вдячністю Фото просто супер, ви шикарні Моніка Беллуччі, десь закурила Хай щатити", - написали фанати Злати.

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram
Коментарі на пост Злати Огневич в Instagram

Нагадаємо, що українська співачка Злата Огневич поділилася цікавими фактами про себе.

Як раніше повідомляв портал "Українці", відома артистка і ведуча Злата Огневич показала ефектне фото.

Також портал "Українці" писав, що головна героїня нового сезону шоу "Холостячка" Злата Огневич звернулася до хейтерів.