Відома українська співачка, дворазова чемпіонка світу з бальних танців, талановитий хореограф Олена Шоптенко поділилася шикарним постом в соціальній мережі. Вона постала перед публікою в щоденному вигляді і звернулася до аудиторії з цінною порадою.

Відповідну публікацію Олена Шоптенко розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Я чула сотні вибачень від людей, які спізнюються на тренування, зустріч, зйомку і навіть літак. І сотню разів вибачалася сама. Кожен раз ми сподіваємося, що це не повториться, але всі ми люди, і спізнюватися це нормально. І злитися на тих, хто спізнюється, теж нормально. Сьогодні я хочу поділитися лайфхаком, який я підгледіла в однієї людини, яка ніколи не спізнюється і завжди всіх спокійно чекає", - підписала публікацію Українська танцівниця.

Крім цього, вона поділилася цим самим лайфхаком, який може допомогти уникати незручних ситуацій.

"Назвемо це: замітка "я-трохи-запізнюся". Працює просто. У своєму телефоні створюєте замітку: в ній ми будемо вести список нетермінових завдань, які зробити ніколи, але добре б. Це може бути Робочий лист, Дзвінок другу, вибрати фільм на вечір, знайти нові штори, розібрати директиву – будь-яка справа, яка займає 15-30 хвилин. І кожен раз, коли ви чуєте " я трохи запізнюся!"від людини, що спізнюється до вас на зустріч, просто відкриваєте цю замітку і йдете за списком. Цей пост написаний, поки я спокійно чекала свого друга, який в сотий раз забув, що вранці в Києві пробки. Спробуйте! Всім терпіння", - звернулася до аудиторії знаменитість.

Олена Шоптенко
Олена Шоптенко

Нагадаємо, що танцівниця Олена Шоптенко звернулася до жіночої аудиторії.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Шоптенко розповіла про домагання.
Також портал "Українці" писав, що знаменита танцівниця Олена Шоптенко поділилася мудрими словами.