Народна артистка України, талановитий продюсер, успішна і сильна Наталія Могилевська поділилася постом у соцмережі. Вона звернулася до публіки з терміновою заявою.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Мені в дірект і на пошту прийшло дуже багато питань "чому асистент тільки після 40 років?" Чому? Та тому що ейджизм дістав! Тому що, життя після 40 закінчилася, ти ніколи не зможеш вийти заміж, тебе ніколи в житті не візьмуть на нову роботу. У той час як людям саме цього покоління властиві відповідальність, здатність "горіти" на роботі, здатність нескінченно вчитися і розвиватися, дуже високий рівень мотивації і бажання досягати нових вершин. Я із задоволенням працюю з людьми старшого віку, тому що ці люди мають зовсім інший рівень мудрості, досвіду та інтелекту. Ось і все. Мені хочеться розумних і сильних людей поруч, тому мої дорогі дівчатка, давайте зробимо світ кращим! Приходьте до нас на роботу! #Могилевська #антиейджизм #стопейджизм", - підписала публікацію українська співачка.

Численна публіка, підписана на сторінку зірки, не обділила увагою Наталію. Шанувальники залишили багато відгуків під знімком артистки.

"Респект вам, Наталя!) ", "Крута ініціатива та слова, але вікове обмеження "40+" це теж ейджизм)", - залишають коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що Наталя Могилевська показала, як навчає малюків у своїй школі.

Як раніше повідомляв портал "Українці", співачка Наталія Могилевська звернулася до українців з цікавою пропозицією.
Також портал "Українці" писав, що Наталя Могилевська показала зайві кілограми.