Скандалитиная українська співачка Оля Полякова поділилася відеофайлом у своєму акаунті в соцмережі. Вона поспілкувалася з експертом на дуже важливу тему.

Відповідну публікацію Оля Полякова оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Постковидний синдром і як з ним боротися разом з біологом, експерткою проекту #проковід Олею Масловою @naukpop_maslova поговорили про: що таке постковидний синдром? які його симптоми? що робити з постковідом і чи можна його уникнути?чи впливають на постковид різні штами коронавірусу?Проект #проковід - це спільна ініціатива @unicef_ukraine та @inscience.io. у ньому вчені і лікарі діляться на своїх сторінках в Instagram перевіреною інформацією про коронавірус, вакцинацію, медицину і науку", - підписала відеоролик знаменитість.

Багатомільйонна аудиторія, підписана на сторінку скандальної зірки, не обділила увагою Олю і залишила чимало коментарів під постом зірки.

"Тема психічних відхилень фактичних не розкрита. Ні під час, ні після нього. А дане ускладнення займає одну з лідируючих позицій", "молодці! Спасибі за ефір", "Дякуємо за цікавий ефір" , "ти диллер, так?Ти барижиш цією вакциною?", "Іноді краще співати! Нажаль, аже все це зрозуміло, а ви в дав поодоажуйте наводити страхи та сіяти паніку... Співайте, краще!", "Дякую!", "Доброго вечора дорога Оля))) ти найкраща в Європі...", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Олі Поляквой в Instagram
Коментарі на пост Олі Поляквой в Instagram

Коментарі на пост Олі Поляквой в Instagram
Коментарі на пост Олі Поляквой в Instagram

Нагадаємо, що відома співачка Оля Полякова похвалилася шикарними формами.

Як раніше повідомляв портал "Українці", популярна Оля Полякова показала своїх дочок.
Також портал "Українці" писав, що Оля Полякова розповіла про домагання.