Народна артистка України, чарівна і чарівна співачка, відома, як "Діва", успішна Ані Лорак поділилася шикарним відеороликом в соціальній мережі. Вона постала перед публікою у відвертій сукні на великій сцені, даючи свій сольний концерт.

Відповідну публікацію Ані Лорак розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Як же я люблю співати з вами! Спасибі всім, хто побував на наших концертах. Немає нічого прекраснішого за взаємне кохання ... #шоуTheBest #love", - підписала публікацію українська зірка.

Багатомільйонна публіка, підписана на сторінку зірки, з особливим інтересом стежить за особистим життям і кар'єрою своєї улюблениці. Шанувальники не змусили себе довго чекати і залишили чимало відгуків під відеороликом Ані Лорак.

"яка ж сильна у Вас енергетика!!! Захоплююся і люблю Вас всім серцем і душею! Мурашки і захват!", "Дуже цікаво було опинитися на прем'єрі шоу "Діва" в Москві. Незабутньо! Емоції переповнюють досі. Ви-велика молодець. Дуже вірю, що ще раз зможу побачити вас на сцені наживо, а не з екрану телевізора", "а я не люблю такий хоровий спів! Не чути оригіналу. Прийшов насолодитися виконанням улюбленого співака, а тут тобі уривками співає збірний хор. Коли я буду на вашому концерті, будь ласка так не робіть.", "Кароліна, ви навіть не уявляєте як я мрію потрапити на ваш концерт у вас неймовірна енергетика, навіть через екран відчуваються атмосфера залу найкраща", - залишають коментарі користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram
Коментарі на пост Ані Лорак в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Ані Лорак показала свій концерт.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Ані Лорак зачарувала публіку шикарними ногами.

Також портал "Українці" писав, що Ані Лорак захопила публіку шикарними формами.