Відома українська співачка, талановита і успішна актриса, молода знаменитість, чарівна Аліна Гросу поділилася знімками в соціальній мережі. Вона показалася зі своїми близькими людьми і звернулася до аудиторії на честь минулого свята.

Відповідну публікацію Аліна Гросу оприлюднила на своїй сторінці в Instagram.

"Друзі мої, спасибі вам за ваші привітання, за стільки приємних і красивих слів, за те що знайшли час, за неймовірний подарунок - вашу любов! Я ціную те, що наша дружба перевірена роками і ми вже стільки років разом, за щирість і відданість мої дорогі підписники, Ви теж мої друзі і кожен ваш коментар, кожне ваше повідомлення я прочитала, запам'ятала, дорожу і зберігаю у самого серця спасибі, що я не самотня! Спасибі, що мені є заради кого і чого жити! Спасибі, що надихаєте, спасибі що підтримуєте і що вірите в мене і спасибі моїй родині і моїм улюбленим батькам - ви моє щастя і моя гордість. Спасибі, my love, за чудеса, за чарівне минуле, сьогодення і майбутнє!!!", - підписала публікацію українська актриса.

Численна аудиторія, підписана на сторінку зірки, не обділила увагою Аліну. Фанати не забили про себе нагадати і залишили чимало коментарів під знімками артистки.

"Аліна з минулим тебе з Днем народження бажаю тобі щастя, любові і залишався такою яка ти і є. Ми тебе обожнюємо з днем народження", "обожнюю Вас і @roman_polianskiy Будьте щасливі і з Днем Народження Вас!", "Будьте завжди щасливою))) адже ви як ніхто інший цього гідні))", "Романчично", "Справжнього щастя Вам 🤗. Ви прекрасна", "у Аліни очі як у яснлвідячої, вона бачить майбутнє", - залишають відгуки користувачі соцмережі.

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram
Коментарі на пост Аліни Гросу в Instagram

Нагадаємо, що чарівна Аліна Гросу захопила публіку своєю красою.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Аліна Гросу показала свою кровинку.