Народна артистка України, продюсер, успішна і талановита Наталія Могилевська поділилася цікавим постом у соцмережі. Вона розповіла публіці про свою дієту, яка допомагає бути у формі.

Відповідну публікацію Наталія Могилевська розмістила у своєму акаунті в Instagram.

"Зберігай ТОП-3 правила мого схуднення, які склала для мене @samoylenko_diet 1 правило ТРИРАЗОВИЙ ГРАФІК Сніданок в першу годину після пробудження Обід 13:00 - 14:00 Вечеря 19:00 - 20:00 У графіку враховані всі моменти режиму харчування: тривалість харчового вікна (12 годин), правило екватора (обід повинен бути в першій половині дня) і чисті, водні паузи між їжею. 2 правило БІОРИТМІКА харчування (розподіл їжі протягом дня)", - поділилася українська співачка.

Крім цього, вона написала, яку дієту прописав їй професійний дієтолог.

"Мій дієтолог @samoylenko_diet, зробила мені білкові сніданки. Це можуть бути яйця, риба, білий сир + в компанію йдуть сезонні овочі заправлені оливковою олією. Вуглеводи з'являються в обід. Сезонними оптимальними вуглеводами є ягоди і фрукти, крім того можуть бути іноді злакові продукти, наприклад, гречка або будь-яка інша каша. У компанію йдуть білки (риба, морепродукти, бобові та овочі). Вечеря-це овочі в термообробці без вуглеводів і без білків. В основі весь раціон на 60% побудований з сезонних овочів. 3 правило водний РЕЖИМ 1,5-2 літри води в день. За 30 хвилин до прийому їжі, через 1 годину після прийому, в проміжках між прийомами їжі. Сподіваюся, все максимально зрозуміло. Є питання?", - підписала публікацію українська знаменитість.

Фото Наталії Могилевської
Фото Наталії Могилевської

Нагадаємо, що Наталя Могилевська показала себе без макіяжу.

Як раніше повідомляв портал " Українці", Наталя Могилевська показала, як вона навчає дітей у своїй школі.

Також портал "Українці" писав, що Наталія Могилевська шукає асистента.