Українська телезірка Оксана Марченко поділилася шикарним постом у соцмережі. Вона постала перед публікою в ніжному вигляді і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Оксана Марченко оприлюднила у своєму акаунті в Instagram.

"Друзі, Доброго ранку! Я ось про що хотіла сьогодні вам сказати. Людина може прожити без повітря кілька хвилин, без води - кілька днів, без їжі - кілька тижнів... Але коли я читаю про людей, які закінчують життя самогубством, розумію, що Повітря, вода і їжа - мабуть, не найголовніше, що потрібно людині. Я думаю, що ті люди йшли так, тому що у них не було любові . У них всередині не було любові, вони просто чекали її від когось. А якщо у тебе немає любові, якщо ти не навчив цьому своє серце, нічого не порадує і не врятує: ні багатство, ні слава і краса, не кажучи вже про повітря, воду і їжу... Ось найголовніший елемент життя, і він не п'ятий... він - перший любов, любов в твоєму серці - вона божественна, без освячення нею закутків душі там страшний морок, безвихідь і смертельна туга... Ніколи не впадайте у відчай, вчіться любити - це найважча праця, але одного разу ви зрозумієте, скільки він приносить радості", - підписала фотографію українська телеведуча.

Численна аудиторія, підписана на сторінку зірки, не обділила увагою Оксану і залишила чимало коментарів під постом Оксани.

"Спасибі вам, Оксаночка, що порадували нас сьогодні таким прекрасним фото. Ви надзвичайно красиві", "неймовірна красуня", "я просто у величезному захваті від вашої краси ідеал моди і стилю", - залишають коментарі юзери соціальної мережі.

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram
Коментарі на пост Оксани Марченко в Instagram

Нагадаємо, що Оксана Марченко показала зйомки свого проекту.

Як раніше повідомляв портал "Українці", чарівна Оксана Марченко взяла відверте інтерв'ю у Філіпа Кіркорова.

Також портал "Українці" писав, що Оксана Марченко розповіла про Страсну П'ятницю.