Відомий український репер, заслужений артист, продюсер, топовий шоумен, телеведучий Олексій Потапенко (він же Потап) поділився відеороликом в соціальній мережі. Він постав перед публікою в літньому одязі біля квіткового магазину.

Відповідну публікацію Потап розмістив у своєму акаунті в Instagram.

"Ти вважаєш себе сучасною людиною? Сортируешь сміття? Їздиш на електрокарі, велику, самокаті? Прояви себе в моєму челенджі, який я придумав разом з ILogos і @myimpactpower, допоможи природі і самосвідомості оточуючих своїм прикладом!! Зроби як я!! Це дуже просто - викинь пластикову пляшку в урну! Зніми це на відео ,виклади в Insta,Tiktok,Facebook, відзнач @myimpactpower і підпишись звичайно! Отримай свої бали Impact Power і виграй супер-круті NFT картки на @binance @binanceukraine Погнали!!! #птп #nft #myimpactpower #potapchallenge #binance", - підписав відеоролик український репер.

Численна публіка, підписана на сторінку українського репера, досягла позначки в 1.9 мільйонів чоловік. Шанувальники з особливим інтересом стежать за творчістю свого кумира. Вони не обділили увагою публікацію Потапа і залишили чимало відгуків під відеороликом зірки.

"Виглядає як челендж-хто більше разів пластикову пляшку від ноги відіб'є. Ініціатива хороша, але щось тут недодумано.", "гусак", - коментують Відеоролик користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Потапа в Instagram
Коментарі на пост Потапа в Instagram

Нагадаємо, що український артист Олег Винник заінтригував публіку.

Як раніше повідомляв портал "Українці", українська співачка Надя Дорофєєва показала членів своєї команди.

Також портал "Українці" писав, що чарівна і талановита артистка Надя Дорофєєва звернулася до публіки на честь свого концерту.