Українська артистка Наталія Могилевська поділилася цікавим постом у соцмережі. Вона показалася в шикарному вигляді і звернулася до фанатів.

Відповідну публікацію Наталія Могилеська розмітила у своєму акаунті в Instagram.

"Я була в шоці, коли приїхала в Індію і дізналася їх весільну традицію. Хлопці та дівчата найчастіше бачать вперше один одного вже на весіллі. Як ви до цього ставитеся? Ви б погодилися на таке? Пишіть #Могилевська #додна #love # emotions", - підписала фотографію українська артистка.

Численні шанувальники, підписані на сторінку зірки, досягли позначки в 1.3 мільйона чоловік. Фанати активно спостерігають за особистим життям своєї улюблениці та її кар'єрними сходами. Фолловери не забули про себе нагадати і залишили чимало відгуків під постом знаменитості.

"Ой ні. Тут дивилася, вибирала і вляпалася, а не бачити взагалі....Ні я б нізачто", "Нам не зрозуміти їх почуття і традиції , так само, як і їм не зрозуміти нас. Мусульмани кажуть, що у них в шлюбі народжується любов, а у нас в шлюбі любов закінчується. І щось є в цих словах, адже я часто чула від знайомих: "Нам потрібно було або розходитися або одружується вже...". У таких словах не відчувається любові, скоріше прагматизм..", "Дуже красива на цьому фото!!", "Помилкова думка про зустріч на весіллі в перший раз, батьки з астрологом складають карту шлюбу, потім договір про вкладення в молоду сім'ю, сім'ї міцні.", - залишають відгуки користувачі соціальної мережі.

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram
Коментарі на пост Наталії Могилевської в Instagram

Нагадаємо, що Наталя Могилевська розповіла про свою дієту.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Наталя Могилевська показала себе без макіяжу.

Також портал "Українці" писав, що Наталя Могилевська показала, як навчають дітей в її школі.