Українська артистка, реперша Алена Алена поділилася цікавим знімком у соціальній мережі. Вона показалася в оголеному вигляді і звернулася до публіки.

Відповідну публікацію Олена Альона розмістила на своєму акаунті в Instagram.

"Коли не кайфують від моїх кілограмів — я чую галас. Дівчата, у мене до вас питання. Ваше тіло гарне? Можете не відповідати, я знаю, що ТАК. Ваша краса полягає не в тому, наскільки ви підходите до стандартів "90-60-90", ваша краса в унікальності. Шрами, родимки (маленькі, великі та дуже великі) та дефекти роблять ваше тіло унікальним. В цьому і є тру краса. Я є амбасадор проєкту #ПокажітьНас від Dove і ми хочемо донести кожній дівчині те, наскільки вона може бути красивою. Dove організували фотосесію, щоб показати справжню красу простих дівчат, які взяли участь у проєкті. Усіх учасниць можна буде побачити на найбільших білбордах Києва. Цікаво дізнатись від вас, що ви цінуєте в людях більше, їх внутрішню або зовнішню красу? (Тільки відверто, а не "Головне — це те, що всередині. Зовнішність нічого не означає")", - підписала публікацію Українська реперша.

Численна аудиторія, підписана на сторінку зірки, не обділила увагою пост такого характеру і залишила чимало відгуків.

"Головне щоб людина не була гівном. А все інше не має значення.", "Якось ненавиділа свої розтяжки на стегнах, проте нікому в цьому не зізнавалася; аж якось прислівників сказавши що вони йому нагадують "якись супер круті татуювання" і якось як рукою зняло", - пишуть Коментарі юзери соцмережі.

Коментарі на пост Олени в Instagram
Коментарі на пост Олени в Instagram

Нагадаємо, що українська артистка Олена Олена приголомшила мережу відвертим знімком.

Як раніше повідомляв портал "Українці", Олена Олена та Святослав Вакарчук заспівали дуетом.